O nás

Firma 4ages, s.r.o. byla založena v roce 2013 a převzala nejstarší českou značku na trhu s elektronickými cigaretami - značku Nick.

Jsme dlouholetí odborníci na marketing, obchod a výrobu s praktickými zkušenostmi z oboru tabákového průmyslu. Sledujeme trendy v oblasti elektronického kouření.

Naším základním motorem a posláním  je přinášet ty nejnovější, bezpečné a dostatečně otestované produkty z oblasti vapování na český trh. Představujeme vám paletu nových příchutí. Přinášíme nové zkušenosti a možnosti, jak si vapování vychutnat co nejvíce. Chceme vám pomáhat naplnit vaše předsevzetí.

Základní produktové řady tvoří produkty Nick EVOD, vyměnitelná sada Nick TURN, náplně do e cigaret klasické  e-liquidy Nick a jednorázové e-cigarety Nick ONE a Nick ONE Slim.

Jednorázové elektronické cigarety Nick jsou nejprodávanější jednorázové e-cigarety na českém trhu!

Postupně  jsme nabídku rozšířili o nové příchutě. Horkou novinkou jsou jednorázové e-cigarety a náplně s nikotinovou solí pro ještě příjemnější vychutnání. Další novinky pro vás přinášíme právě letos na podzim. 
Naše produkty si našly spoustu příznivců nejen v České republice, ale i v zahraničí, například na území Slovenské republiky, Německa a Rakouska.

Našim společným mottem je: 

Prodávat produkty v co nejvyšší kvalitě, bezpečné a cenově velmi přijatelné

Poskytovat maximální servis, poradenství a rychlou distribuci zboží směrem k zákazníkovi 

Přicházet s inovacemi, rozšiřovat portfolio o nové chutě podle preferencí našich zákazníků

Samozřejmostí je pravidelné testování všech všech našich produktů v českých, a to v profesionálních nezávislých testovacích laboratořích.

4ges portfolio