Kontrola věku 18+ / Altersprüfung 18+

Prohlašuji, že jsem starší 18 let a jsem si vědom, že tyto stránky obsahují informace o elektronických cigaretách a náplních pro elektronické cigarety. Produkty v internetovém obchodě jsou určeny pouze a výhradně osobám starším 18 let. Pokud nesplňuji podmínku věku, nesmím zboží v internetovém obchodě objednávat a nesmím ho ani převzít.

Um unsere Website www.enick.cz besuchen zu dürfen, müssen Sie mindestens 18 Jahre alt sein. Falls Sie diese Bedingung nicht erfüllen, dürfen Sie die Ware im Onlineshop nicht bestellen, Sie dürfen sie nicht übernehmen. Hiermit erkläre ich, dass ich über 18 Jahre alt bin.

Nick MOVE žhavící hlava 0.5ohm v balení po 2 ks

Nick MOVE žhavící hlava 0.5ohm v balení po 2 ks

NOVINKA

Žhavící hlava Nick MOVE. Odpor žhavící hlavy 0.5ohm. Balení obsahuje 2 ks žhavící hlavy.Kompatibilní s e-cigaretou Nick MOVE.

199 Kč s DPH

EAN: 8594161628149

Dostupnost: Skladem

Žhavící hlava s odporem 0.5 ohm umžňuje silné vapování a vydechování velkého množství husté a teplé páry. Je možno potahovat přímo do plic.

Žhavící hlava s odporem 1.0 ohm je ideální pro klasický způsob vapování a to potáhnutí páry nejdříve do pusy a až následně do plic.

Čím nižsí odpor, tíme větší vyprodukované množství páry. Pak je ale nutno počítat s vyšší spotřebou e-liquidu, nižší životností žhavící hlavy a rychlejším vybíjením baterie.

Nový komentář

* (Povinné)

Alternativní produkty

Liquidy Nick a jednorázové e-cigarety Nick One v prodeji a v novém.

Liquidy Nick a jednorázové e-cigarety Nick One v prodeji a v novém. Stejná kvalita v obalech odpovídajících platné legislativě!

Čtěte více...

Produkty Nick - omezení sortimentu

Z důvodu nové legislativy, která vstoupila v platnost 21.5.2017, jsme částečně omezili sortiment produktů Nick.

Čtěte více...

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení