Nick FRUIT je ideální e-cigareta pro milovníky intenzivních zážitků bohatých jak na příchuť, tak i na sílu nikotinu při jednom potažení.

Vůně jednorázové elektronické cigarety Nick FRUIT vás zkrátka nadchne. Tento hit přináší intenzivní dýmivost, která se skvěle snoubí s přirozenou lahodností jednotlivých ovocných příchutí s kapkou ledové svěžesti.  

Vapování ústa-plíce zjemňuje přítomnost nikotinové soli, která je součástí této náplně. Pokud máte rádi ovocné, svěží a opravdu intenzivní nové chutě, této novince od značky Nick neodoláte.

E-cigarety Nick Fruit najdete v mnoha příchutích:

E-cigarety s 16 mg nikotinu: příchuť banánová zmrzlina, citrus mix, hroznový sorbet, svěží ledová tříšť, modrá kyselá malina, kiwi směs, broskev-mango-meloun, jahodový mix koktejl, síla modrého ovoce, ovocný lesní mix, borůvková zmrzlina, směs tropického ovoce nebo lahodná kombinace jahoda-meloun. 

E-cigarety s 20 mg nikotinu: příchuť banánová zmrzlina, citrus mix, hroznový sorbet, svěží ledová tříšť

Nick FRUIT je jednorázová elektronická cigareta bez nabíjení a doplňování liquidu. Po vyjmutí z blistru je ihned připravena k okamžitému použití. Vhodná i pro začínající e-kuřáky a zákazníky střídající různé příchutě.